Frezavimas

Frezavimas tai mechaninis įvairių medžiagų (metalo, medienos ar kt.) apdirbimas – pjovimo būdas, kurio metu pjovimo įrankis (freza, peilių galvutė), nuimdamas drožlę, sukasi vietoje arba slenka paviršiumi sukdamasis, o apdirbama detalė slenka arba stovi vietoje. Dirbame su itin aukšto tikslumo CNC frezavimo staklėmis.  CNC staklėmis frezuojame įvairiausių formų ir sudėtingumo detales bei ruošinius. Dirbame tiek su didelio, tiek su mažo tiražo užsakymais. Taip pat frezuojame prototipus, vienetinius gaminius, modelius, formas, atliekame sudėtingus bei unikalius projektus. Greitis ir tikslumas – didžiausi CNC frezavimo privalumai.

Medžiagos: metalai (plienas, nerūdijantis plienas, įrankinis plienas, varis, aliuminis, bronza, titanas), plastikai (HDPE, POM, PET, PP, PA), tekstolitas.

Frezavimas

Užpildykite užklausos formą

Ką gausite, kai mums parašysite:

Arba susisiekite asmeniškai:

Galite prikabinti iki 5 failų po 4 MB

Užpildydami šią formą sutinkate, kad „Dovaina” tvarkytų jūsų asmens duomenis. Pateikti duomenys tvarkomi informacijos teikimo tikslais. Savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis galite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos apie jūsų teises ir duomenų tvarkymą rasite mūsų Privatumo politikoje .