Srautinis valymas

Srautinio valymo metu naudojant didelį slėgį abrazyvas tiekiamas į oro srovę ir dideliu greičiu nukreipiamas iš purkštuvo į valomą paviršių. Abrazyvas gali būti smėlis, metalo šaratėliai, soda ar stiklo rutuliukai. Slėgio stiprumas gali būti reguliuojamas, atsižvelgiant į valomą paviršių.  Stipria srove išpurkštas abrazyvas pašalina purvą, dažus, rūdis ir kitas paviršių dengiančias medžiagas.

Srautinis valymas ženkliai pagerina:

  • dažų sukibimą su metalo paviršiumi;
  • antikorozines nudažyto gaminio savybes;
  • prailgina gaminio tarnavimo laiką.

Todėl prieš gruntuojant ar dažant patartina apdirbti paviršių srautinio valymo būdu.

Įmonės teikiamos srautinio valymo paslaugos yra smėliavimas ir šratavimas.

Srautinis valymas, šratavimas

Gruntavimas

Norint pasiekti geriausią rezultatą, prieš dažant dažniausiai būtina naudoti gruntą. Gruntas – specialios sudėties medžiaga, kuri padeda dažams geriau sukibti su dažomu paviršiumi, apsaugoti paviršius nuo oksidacijos, drėgmės bei korozijos taip užtikrinant gaminio ilgaamžiškumą.

Dažymas

Šlapias dažymo procesas naudojamas gaminiams, kurie negali būti kaitinami, išardyti ar netelpa į kaitinimo krosnį tai pat paprastiems dažymo darbams, kuomet milteliniu būdu dažyti nėra būtinybės.

Užpildykite užklausos formą

Ką gausite, kai mums parašysite:

Arba susisiekite asmeniškai:

Galite prikabinti iki 5 failų po 4 MB

Užpildydami šią formą sutinkate, kad „Dovaina” tvarkytų jūsų asmens duomenis. Pateikti duomenys tvarkomi informacijos teikimo tikslais. Savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis galite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos apie jūsų teises ir duomenų tvarkymą rasite mūsų Privatumo politikoje .