Suvirinimas

Suvirinimas pats efektyviausias ir greičiausias būdas sujungti metalines dalis. Suvirinimas plačiai taikomas gaminant ir remontuojant įvairias detales ir konstrukcijas.

MIG, MAG (Metal Inert Gas, Metal Active Gas) – pusiau automatinis suvirinimas lydžiuoju elektrodu apsauginių dujų aplinkoje (MIG) pagal pritaikymą yra lyderis, lyginant su kitais suvirinimo būdais. Šis suvirinimo būdas plačiai naudojamas pramonėje, atliekant montažinius, statybinius ir remontinius darbus.

TIG (Tungsten Inert Gas) – metalų suvirinimas nelydžiuoju elektrodu inertinių dujų aplinkoje.
TIG suvirinimas yra universalus, gali būti taikomas visoms medžiagoms, kurias galima suvirinti. TIG būdu suvirintų gaminių siūlės būna labai kokybiškos tiek išvaizdos, tiek stiprumo atžvilgiu.

Suvirinimo darbai atliekami pagal individualų užsakymą atsižvelgiant į užsakymo sąlygas, suvirinimo tipas yra parenkamas pagal suvirinimo darbų pobūdį. Mūsų profesionalūs ir sertifikuoti suvirintojai išmano visas suvirinimo subtilybes, todėl klientas dėl suvirinimo kokybės gali būti ramus.

Suvirinimas

Užpildykite užklausos formą

Ką gausite, kai mums parašysite:

Arba susisiekite asmeniškai:

Galite prikabinti iki 5 failų po 4 MB

Užpildydami šią formą sutinkate, kad „Dovaina” tvarkytų jūsų asmens duomenis. Pateikti duomenys tvarkomi informacijos teikimo tikslais. Savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis galite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos apie jūsų teises ir duomenų tvarkymą rasite mūsų Privatumo politikoje .